Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Реалізація колекційного набору “Монети України 2021 року”

27 Вересня 2021 09:51

Шановні клієнти!

 29 вересня 2021 року з 10-00 години в інтернет-магазині буде доступний для придбання колекційний набір “Монети України 2021 року”, присвячений 25-річчю грошової реформи в Україні.

Одним із найважливіших атрибутів державності є власна грошова одиниця. Саме тому золотими літерами у вітчизняну історію вписана дата 2 вересня 1996 року, коли було введено в обіг грошову одиницю України – гривню – спадкоємицю державницьких традицій Київської Русі та Української Народної Республіки.

До набору входять розмінні монети України номіналами 10, 50 копійок, обігові монети номіналами 1, 2, 5, 10 гривень та пам’ятна медаль, присвячена 25-річчю грошової реформи в Україні.

Монети номіналами 10, 50 копійок виготовлено з низьковуглецевої сталі з латунним покривом, монети номіналами 1, 2 гривні – з низьковуглецевої сталі з нікелевим покривом, монети номіналами 5, 10 гривень – зі сплаву на основі цинку з нікелевим покривом, пам’ятна медаль – із нейзильберу.

Зазначений набір у кількості 4000 штук пропонується для придбання  у кількості по 1 одиниці  на одне замовлення.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш інтернет-магазин для придбання зазначених монет.

В разі виникнення питань телефонуйте за номером (044)298-65-11

*(дзвінки зі стаціонарних та з телефонів мобільних операторів тарифікуються за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Приємних вам покупок!

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.