Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

До уваги користувачів сайту інтернет-магазину Національного банку України!

8 Червня 2021 11:50

Шановні клієнти!

Для того щоб допомогти вам у розв’язанні складних ситуацій та сприяти якнайшвидшому вирішенню можливих питань, пов’язаних з оформленням замовлення в інтернет-магазині нумізматичної продукції Національного банку України, ми організовуємо окремий телефон “гарячої лінії”, фахівці якої допоможуть вам.

Прийом звернень на цю лінію забезпечують працівники інтернет-магазину нумізматичної продукції Національного банку України протягом першого дня уведення в обіг нової нумізматичної продукції та початку її реалізації в інтернет-магазині за номером

(044) 230-17-19 у робочі дні з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45). У вихідні, святкові дні, неробочий час звернення від клієнтів приймаються шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну адресу coinsbank@bank.gov.ua.

Дзвінки на телефон “гарячої лінії” як зі стаціонарних, так і з телефонів мобільних операторів тарифікуються за тарифами відповідного оператора зв’язку.

Ми завжди раді допомогти вам!

Довідково: За результатами оцінки отриманих звернень клієнтів та оцінки роботи телефону “гарячої лінії” інтернет-магазину нумізматичної продукції Національного банку України прийматиметься окреме рішення щодо необхідності перегляду режиму його роботи.

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.