Switcher for accessibility

Оплата та доставка

Нумізматична продукція поверненню та обміну не підлягає, за винятком виробничих дефектів виробника. Повернення такої продукції здійснюється відповідно до умов Договору та Правил реалізації нумізматичної продукції Національного банку України.

Замовлення, які не містять помилок та за якими в інтернет-магазині є підтвердження про надходження коштів, вважаються оплаченими покупцями.

Загальний строк оброблення та формування замовлення не повинен перевищувати десяти робочих днів із наступного робочого дня після надання замовленню статусу “Підтверджено”.

За зміною статусу вашого замовлення ви можете стежити в особистому кабінеті.

Замовляючи доставку нумізматичної продукції через логістичну (поштову) компанію (ТОВ «Нова Пошта», АТ «Укрпошта»), під час отримання перевіряйте цілісність упаковки. У випадку виявлення пошкодження цілісності транспортної упаковки логістичної (поштової) компанії питання механічних пошкоджень та повноти комплектації товару вирішується відповідно до правил логістичної (поштової) компанії.

Доставка нумізматичної продукції до пунктів видачі (до логістичної компанії) здійснюється в строк, що не перевищує десяти робочих днів із наступного робочого дня після надання замовленню статусу “Підтверджено”.

До базових тарифів, публічна оферта яких розміщена на сайті ТОВ «Нова Пошта» за посиланням, додається середня вартість пакувальних матеріалів, яка становить 13,00 грн (з ПДВ).

Нумізматична продукція не доставляється на тимчасово окуповані території, на адреси установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, військових частин, інших об’єктів з особливим режимом доступу, а також на адреси абонементних скриньок. Такі замовлення анулюються.

УВАГА! Під час реєстрації на сайті використовуйте українську розкладку клавіатури, під час оформлення замовлення уважно перевіряйте особисті дані. Помилки в номері телефону, прізвищі, імені, по батькові, неточна або неповна адреса можуть призвести до анулювання замовлення або затримки з його виконанням! Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Для коректної роботи інтернет-магазину рекомендуємо використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії.

ОПЛАТА

Оплата здійснюється виключно в безготівковій формі з використанням банківських платіжних карток НПС «Простір», Visa, MasterCard.

Після оформлення замовлення із зазначенням місця доставки вас буде автоматично переадресовано на сторінку системи безпечних платежів банку, де вам необхідно буде підтвердити оплату.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, дані якого (прізвище, ім’я, по батькові) були зазначені на сайті під час оформлення замовлення.

ДОСТАВКА

Доставка нумізматичної продукції здійснюється логістичними (поштовими) компаніями ТОВ «Нова Пошта» та АТ «Укрпошта».

Замовлену нумізматичну продукцію ви можете отримати відповідно до визначених логістичною (поштовою) компанією умов надання послуг, розміщених на офіційних сайтах ТОВ «Нова Пошта» (https://novaposhta.ua/) та АТ «Укрпошта» (https://www.ukrposhta.ua/ua), відповідно до обраного вами способу одержання нумізматичної продукції [на зазначену вами адресу відділення логістичної (поштової) компанії)].

Під час оформлення відправлення зверніть увагу на існуючі обмеження ТОВ «Нова Пошта» щодо доставки посилок у поштомати.

З метою коректної ідентифікації клієнта логістичними (поштовими) компаніями рекомендовано під час оформлення відправлень зазначити прізвище, ім’я, по батькові одержувача.

Оплата послуг доставки нумізматичної продукції здійснюється відповідно до правил надання таких послуг обраної вами логістичної (поштової) компанії у готівковій або безготівковій формі, у тому числі з використанням банківських платіжних карток безпосередньо в місці видачі замовлень під час їх одержання.

Строк доставки та умови отримання нумізматичної продукції зазначаються на сторінці логістичної (поштової) компанії, яка здійснює доставку.

Звертаємо вашу увагу, що на період дії воєнного стану та до прийняття окремого рішення Національного банку України  видача замовлень у пункті самовивезення інтернет-магазину, розташованого за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2А,  не здійснюватиметься.