Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Інформація щодо введення в обіг нової продукції

12 Травня 2021 19:10

Шановні клієнти!

Згідно з планом випуску пам’ятних монет Національного банку України на 2021 рік в період з 12 по 18 травня буде введено в обіг нову нумізматичну продукцію, а саме:

із 12 травня 2021 року пам’ятну монету України “Василь Стефаник” із серії “Видатні особистості України” номіналом 2 гривні з нейзильберу, категорія якості карбування ‒ “спеціальний анциркулейтед”;

із 14 травня 2021 року пам’ятні монети України “Київська фортеця” із серії “Пам’ятки архітектури України”:

  • номіналом 10 гривень зі срібла, категорія якості карбування ‒ “пруф”,
  • номіналом 5 гривень із нейзильберу, категорія якості карбування ‒ “спеціальний анциркулейтед”,

із 18 травня 2021 року пам’ятну монету України “100 років Національній академії внутрішніх справ” із серії “Вищі навчальні заклади України” номіналом 2 гривні з нейзильберу, категорія якості карбування ‒ “спеціальний анциркулейтед”

Зважаючи на запити клієнтів, щодо оптимізації доставки нумізматичної продукції дана продукція планується для реалізації через Інтернет-магазин з 18 травня 2021 року про що ми повідомимо додатково.

Крім того ці монети можливо придбати через систему on-line замовлень Національного банку України та дистриб’юторів Національного банку: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «АБ «Радабанк», та АТ «Таскомбанк».

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.