Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Поповнення асортименту новою нумізматичною продукцією та інвестиційними монетами

11 Жовтня 2021 09:38

Шановні клієнти!

 

12 жовтня 2021 року з 10-00 години в інтернет-магазині будуть  доступні для придбання:

пам’ятна медаль “25-річчя заснування Конституційного Суду України”, присвячена органу конституційної юрисдикції, покликаним забезпечувати конституційну законність і верховенство Конституції України, відповідність законів, інших нормативних актів органів законодавчої і виконавчої влади Конституції України, охорону конституційних прав та свобод особи.

Зазначена пам’ятна медаль у кількості 2 000 штук пропонується для  придбання  у кількості по 1 медалі  на одне замовлення.

Інвестиційна монета «Архістратиг Михаїл» зі срібла номіналом 1 гривня.

Зазначена інвестиційна монета у кількості 2500 штук пропонується для придбання у кількості до 10 монет на одне замовлення.

Інвестиційна монета «30 років незалежності України» зі срібла номіналом 1 гривня.

Зазначена інвестиційна монета у кількості 2000 штук пропонується для придбання у кількості по 2 монети на одне замовлення.

 Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш інтернет-магазин для придбання зазначених монет.

В разі виникнення питань телефонуйте за номером (044)298-65-11

*(дзвінки зі стаціонарних та з телефонів мобільних операторів тарифікуються за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Приємних вам покупок!

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.