Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Про нас

Україна започаткувала власну нумізматичну програму в 1995 році.

За цей період Національний банк України розбудував власне монетне виробництво, створив школу художників-медальєрів, увів в обіг понад 850 пам’ятних монет України загальним тиражем близько 16,5 млн шт.

Щороку Національний банк України вводить в обіг у середньому до 40 пам’ятних монет, що випускаються в 32 серіях і розповідають про історію і традиції українського народу, природу, досягнення, міста, пам’ятки архітектури і головне – видатиних людей.

Нумізматичний ряд, що випускає Національний банк України, відображає лише краплину багатої тисячолітньої історії України, її національно-культурних і духовних цінностей.

Найголовнішими принципами є забезпечення високих стандартів карбування монет та художнього втілення ідей. Пам’ятні монети випускаються за серіями, частина з яких є обмеженою за кількістю, зокрема “Княжа Україна”, “Герої козацької доби”, “Гетьманські столиці”, “Літаки України”, “Славетні роди України”, “Дитячий зодіак”, “Античні пам’ятки України”, “Області України” тощо.

Національний банк України відчуває інтерес українського суспільства та міжнародної спільноти до своєї нумізматичної продукції. Висока якість наших пам’ятних монет та міжнародне визнання підтверджується численними дипломами, призами, сертифікатами  на нумізматичних конкурсах і фестивалях.

Сподіваємося, що на нашому сайті ви зможете отримувати нову інформацію про нумізматичну програму України та дізнаватися про новинки випуску.

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.