Для людей з вадами зору
Сайт працює у тестовому режимі

Про реалізацію пам'ятної банкноти

Друзі, у п’ятницю ми спостерігали надзвичайний ажіотаж у нашому оновленому інтернет-магазині.

Адже в цей день ми розпочали продаж пам’ятної банкноти “ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!”.

Попит на неї був просто неймовірним! Доступні для продажу в цей день 3 тисячі банкнот користувачі сайту викупили рекордно швидко.

Нам шкода, що далеко не всі змогли придбати пам’ятну банкноту саме в перший день реалізації.

Чому лише така кількість? Це пов’язано з особливостями підготовки пам’ятних банкнот для реалізації: пакування банкнот, логістика відправлень тощо.

Але не хвилюйтеся! Цього тижня реалізація буде відновлена. Нагадаємо, що всього ми виготовили 300 тисяч пам’ятних банкнот.

Сьогодні інтернет-магазин знову буде готовий реалізувати наступну доступну частину тиражу – 3 тисячі банкнот.

І далі, упродовж цього та наступного тижнів, в інтернет-магазин регулярно надходитимуть нові партії банкнот для продажу – орієнтовно по 3 тисячі банкнот щодня.

Додамо, що в березні банкноти стануть доступні для реалізації і в банках-дистриб’юторах.

Радимо не поспішати, адже з часом буде більше можливостей придбати пам’ятні банкноти “ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!”.

Стежте, будь ласка, за повідомленнями на головній сторінці інтернет-магазину, ми будемо регулярно оновлювати інформацію про старт наступних продажів.

Ще раз перепрошуємо і просимо вибачити за незручності – ми намагаємося робити все можливе для того, щоб більше громадян могло придбати нові пам’ятні банкноти в нашому інтернет-магазині.

Крім того, нагадуємо, що новий інтернет-магазин поки працює в тестовому режимі, про що ми повідомляли раніше: https://bank.gov.ua/ua/news/all/internet-magazin-numizmatichnoyi-produktsiyi-natsionalnogo-banku-vidnovlyuye-robotu.

Наші фахівці оцінюють функціональність ресурсу під час реальних навантажень та коригуватимуть його роботу залежно від потреб з удосконалення.

Тому розраховуємо на ваше розуміння в цьому питанні.