Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Реалізація монети “Маяки України”, що вводиться в обіг 22 липня 2021 року

21 Липня 2021 12:56

Шановні клієнти!

22 липня 2021 року з 10-00 години в Інтернет-магазині буде доступна для придбання монета “Маяки України” номіналом 5 гривень, яка  виготовлена з нейзильберу, категорія якості карбування – “спеціальний анциркулейтед”, маса – 16,5 г, діаметр – 35,0 мм, тираж – 35 000 штук. Гурт монети – рифлений.

Монета присвячена засобам навігаційного обладнання – маякам.

В Україні, яка розташована на перетині торгових шляхів Східної Європи і Середземноморського басейну та має понад 2 500 км морського узбережжя, налічуються десятки маяків, кожен із яких має власне ім’я, історію та форму. Маяки не лише виконують функцію забезпечення судноплавства, а також є надбанням національної культурної спадщини України.

Зазначена пам’ятна монета пропонується у кількості до 2 одиниць включно на одне замовлення.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш Інтернет-магазин для придбання зазначених монет.

В разі виникнення питань телефонуйте за номером (044) 230-17-19

*(дзвінки зі стаціонарних та з телефонів мобільних операторів тарифікуються за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Приємних вам покупок!

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.