Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Реалізація нових монет, що вводяться в обіг 09 червня 2021 року

8 Червня 2021 16:37

Шановні клієнти!

09 червня 2021 року з 10-00 години в Інтернет-магазині будуть доступні для придбання монети випуску 2021 року, а саме:

  1. “Євген Коновалець” із серії “Видатні особистості України”, номіналом 2 гривні з нейзильберу в капсулах, категорія якості карбування ‒ “спеціальний анциркулейтед”;
  2.  “Спадок” номіналом 10 гривень, зі срібла 925 проби, із сертифікатами в транспортних упаковках, категорія якості карбування – “спеціальний анциркулейтед” (елемент оздоблення локальна позолота).

Зазначені пам’ятні монети пропонуються у кількості до 2 одиниць включно на одне замовлення.

Також повідомляємо, про зміну формату упаковки пам’ятних срібних монет. Національний банк України відмовився від традиційних подарункових футлярів із штучної шкіри. Пам’ятні монети «Спадок», та всі послідуючі випуски срібних монет (діаметром 38,6 мм. та 33 мм) будуть упаковані у зручну транспортну упаковку, яка має привабливий вигляд та забезпечить схоронність монети від пошкоджень, має зручний ложемент для вкладення монети та місце для зберігання сертифікату.  Перехід на нову транспортну упаковку не призведе до збільшення ціни реалізації монет.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш Інтернет-магазин для придбання зазначених монет.

Приємних вам покупок!

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.