Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Реалізація пам’ятної монети із золота “1 Гривня”

1 Липня 2021 14:17

Шановні клієнти!

02 липня 2021 року з 10-00 години в Інтернет-магазині буде доступна для придбання пам’ятна монета із золота «1 Гривня»

Пам’ятна монета “1 Гривня” відтворює дизайн обігової монети “Володимир Великий” номіналом 1 гривня зразка 2004 року, присвяченої видатному державному та політичному діячеві, творцю середньовічної європейської держави Руси–України – князю Київському Володимиру Великому.

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким написи: УКРАЇНА/НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК; номінал 1 (по центру), позначення металу, його проби, маси монети в чистоті Au 999,9/15,55 (ліворуч від номіналу), ГОЛОВА та підпис В. С. Стельмаха, який очолював Національний банк України у 2010 році (праворуч від номіналу), ГРИВНЯ (під номіналом півколом); унизу на тлі стилізованого орнаменту у вигляді підкови – рік карбування 2010.

На реверсі розміщено зображення князя Володимира Великого, який тримає в правій руці хрест, а в лівій – макет Десятинної церкви, та напис ВОЛОДИМИР ВЕЛИКИЙ (угорі півколом).

Художник і скульптор – Володимир Дем’яненко.

Зазначена пам’ятна монета пропонується у кількості до 2 одиниць включно на одне замовлення.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш Інтернет-магазин.

В разі виникнення питань телефонуйте за номером (044)230-17-19 (Дзвінки як зі стаціонарних, так і з телефонів мобільних операторів тарифікуються за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Приємних вам покупок!

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.