Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Реалізація пам’ятних монет та пам’ятних медалей, що вводяться в обіг 15 вересня 2021 року

14 Вересня 2021 15:02

Шановні клієнти!

15 вересня 2021 року з 10-00 години в інтернет-магазині буде доступна для придбання:

пам’ятна монета «Українські рятівники» номіналом 5 гривень, присвячена представникам героїчної професії рятувальника – однієї з найнебезпечніших і найскладніших, покликаної захищати населення і територію держави від проявів природних лих і техногенних катастроф. Монету виготовлено з нейзильберу, категорія якості карбування – “спеціальний анциркулейтед”, маса – 16,5 г, діаметр – 35,0 мм, тираж – 40 000 штук. Гурт монети – рифлений.

Кількість монет, що буде доступна для придбання в інтернет-магазині – 8 000 шт. із можливістю замовлення клієнтами по 2 монети на одне замовлення.

Пам’ятна медаль «100 років Українському вільному університету», присвячена 100-річному ювілею українського університету, створеного за межами України українською інтелігенцією в еміграції, з українською мовою викладання. Медаль виготовлено з нейзильберу, категорія якості карбування – “спеціальний анциркулейтед”, маса – 16,5 г, діаметр – 35,0 мм, тираж – 10 000 штук. Гурт монети – рифлений.

Кількість медалей, що буде доступна для придбання в інтернет-магазині –  2 000 шт. із можливістю замовлення клієнтами по 1 медалі на одне замовлення.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш Інтернет-магазин для придбання зазначених монет.

В разі виникнення питань телефонуйте за номером (044)298-65-11

*(дзвінки зі стаціонарних та з телефонів мобільних операторів тарифікуються за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Приємних вам покупок!

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.