Шановні клієнти! Наразі ми працюємо над оптимізацією роботи інтернет-магазину, і тому тимчасово призупиняємо прийом нових замовлень. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазину ми повідомимо вам додатково.

Результати проведення аукціону, що відбувся 10 червня 2021 року

14 Червня 2021 13:51

Національний банк України реалізував усі золоті пам’ятні монети “1 Гривня”, запропоновані під час електронного біржового аукціону, що відбувся 10 червня 2021 року. 

Учасники аукціону (фізичні та юридичні особи) придбали всі 50 пам’ятних монет “1 Гривня” у футлярах на загальну суму майже 2,34 млн. грн. 

Детальні результати аукціону будуть оприлюднені на офіційному сайті Універсальної товарної біржі “Контрактовий дім УМВБ”. 

Наступний аукціон з продажу цієї пам’ятної монети Національний банк України планує провести 23 червня 2021 року. 

На торги буде запропоновано 27 шт. пам’ятних монет “1 Гривня” (27 лотів – по одній монеті у футлярі в кожному лоті). 

Аукціон відбудеться на Універсальній товарній біржі “Контрактовий дім УМВБ” в системі електронних торгів з можливістю віддаленого доступу. Умови участі в аукціоні будуть розміщені на офіційному сайті біржі. 

Національний банк запрошує усіх зацікавлених – об’єднання нумізматів, юридичних та фізичних осіб – взяти участь в цьому електронному біржовому аукціоні. 

Про проведення наступних аукціонів Національний банк України та Універсальна товарна біржа “Контрактовий дім УМВБ” завчасно повідомлятимуть на своїх офіційних сайтах.

Поділитися у соціальних мережах

Ми використовуємо файли cookies для надання Вам кращого сервісу та поліпшення роботи з сайтом.